Kuzjajevi poeg debüteeris Zeniidis võimsa võiduväravaga (0)

Adjam Kuzjajev. Foto: Brit Maria Tael

Narva Transi peatreeneri Adjam Kuzjajevi poeg Daler Kuzjajev (24) tegi Peterburi Zeniidis fantastilise debüüdi.

Hooaja eel Zeniidiga kolmeaastase lepingu sõlminud Daler alustas Venemaa kõrgliiga avavooru kohtumist Habarovski vastu varupingilt, aga vahetati sisse pärast väravateta esimest poolaega.

Poolkaitsja Kuzjajev polnud platsil veel seitset minutitki olnud, kui võimsa kauglöögiga skoori avas. See oli tema professionaalse karjääri esimene värav üldse, vahendab rus.err.ee.

Zeniit võitis mängu 2:0. Kui klubi uue peatreeneri Roberto Mancini käest küsiti, miks ta Aleksandr Erohhini asemel Kuzjajevi sisse vahetas, vastas itaallane: "Ma lihtsalt teadsin, et Kuzjajev teeb skoori."

Daler Kuzjajev on ühtlasi endise Narva Transi mängija Ruslan Kuzjajevi noorem vend.