Laenumehed aitasid Granada võimsa võiduni (0)

Hispaania kõrgliiga 23. voor sai üpris ootamatu alguse, kui tabeli eelviimane Granada purustas koduväljakul Real Betisi 4:1.

Kodumeeskond muutus Sevillast tulevate külaliste jaoks pidurdamatuks avapoolaja keskel. 18. minutil realiseeris endine Belgia ning praegune Maroko koondislane Mehdi Carcela-Gonzalez üks-üks olukorra.

Kümme minutit hiljem lõi Hector Hernandezi tsenderduse järel palli peaga võrku Dortmundi Borussiast laenul olev Adrian Ramos ning 33. minutil lükkas Betisi väravavahi jalatõrje järel palli tühja väravasse Manchester Unitedi hingekirja kuuluv Andreas Pereira.

Teisel poolajal lisas Ramos oma teise värava ning 75. minutil said tänu Petrosele auvärava kirja ka külalised. Kahe värava vahel jäid mõlemad meeskonnad väljakule kümnekesi, kui nii Pereira kui ka tema eakaaslane Matias Nahuel Leiva punase kaardi korjasid.

Granada - Real Betis 4:1 (3:0)
18. Mehdi Carcela-Gonzalez, 28., 64. Adrian Ramos, 33. Andreas Pereira - 75. Petros

Eemaldamised: 66. Andreas Pereira - 66. Matias Nahuel Leiva