Lazio hoidis liiga parima väravaküti kuival (2)

Itaalia liiga vooru viimases mängus teenis tabelisse kolm punkti juurde Rooma Lazio, kes mängis koduväljakul 3:1 üle Torino.

Kohtumise kõik väravad löödi teisel kolmveerandtunnil. Algust tegi 56. minutil endine Torino mängumees, kuid nüüd Lazios leiba teeniv Ciro Immobile, kes väravat tähistades aumehelikuks jäi ning liigselt üle ei pingutanud.

Maxi Lopez vastas 16 minutit hiljem, kui trahvilöögi olukorras kõige kõrgemale kerkis ja peaga mänguvahendi väravasse lõi.

Koduväljakueelise kasutas lõpuminutitel Lazio osavasti ära. Balde Keita 87. minutil väljaspool karistusala sooritatud fantastiline löök maandus Torino väravas. Kolm minutit hiljem vormistas lõppskoori Felipe Anderson.

Torino ründaja Andrea Belotti, kes on ühtlasi ka liiga parim väravakütt, mängis täna kaasa kogu kohtumise, kuid väravavõrku tal sahistada ei õnnestunud.

Liigatabelis paikneb Lazio neljandal kohal, Torino leiab end kümnendalt tabelirealt.