Lazio komistamine otsustaval hetkel toob viimaseks vooruks kaasa suure finaali (0)

Laziol oli täna võimalus kindlustada neljanda Itaalia meeskonna pääs Meistrite liiga alagrupiturniiril, kuid viik Crotonega tähendab, et Interil säilib omavahelise mängu eel veel suur võimalus ise tõotatud maale pääseda.

Enne eelviimast vooru edestas Lazio viiendal kohal olnud Interit kahe punktiga, aga kuna Inter kaotas laupäeval Sassuolole, siis oli Laziol võimalus väljalangemise vastu võitleva Crotonega asi enda kasuks selgeks teha. Viimases voorus lähevad Lazio ja Inter just omavahel Roomas vastamisi.

Kõik algaski ilusti, kui Bosnia vanameistri Senad Lulici penalti Lazio juhtima viis. Poolajaks oli mäng viigis ja keskkaitsja Federico Ceccherini teise poolaja värav viis ette hoopis võõrustajad. Punkti tõi Laziole Sergej Milinkovic-Savici hiline värav.

Üks lisapunkt ja kolmepunktiline edu Lazio jaoks aga midagi ei muuda, kuna Interi vastu peavad nad niikuinii kaotust vältima. Itaalias on esimeseks viigilahutajaks omavahelised mängud ning detsembris mängisid meeskonnad Milanos 0:0 viiki.

Äärmiselt põnev on seis ka väljalangemistsoonis, kus Crotonel ja SPAL-il on 35 punkti, kuid hetkel on veel joone peal SPAL. Viimases voorus võõrustab SPAL Sampdoriat, Crotonet ootab aga ees hirmus katsumus Napolis.

Bologna - Chievo Verona 1:2 (1:0)