Levadia ja Infonet alustasid kuiva viigiga (Akimov skooris Tarva eest!) (6)

Sergei Tumasjan, kes sõlmis detsembris Eesti meistriga kahe-aastase lepingupikenduse, oli tagasi Infoneti särgis. Foto: Brit Maria Tael

Laupäevases halliturniiri suurmängus leppisid Tallinna Levadia ja Infonet 74 pealtvaataja ees viiki, jättes oma aasta avamängus väravad löömata.

Infoneti poolelt sai väljakul taas näha Sergei Tumasjani, kes käis Hispaanias Getafes testimisel. Uue nimena oli koosseisus endine infonetlane Maksim Lipin, kes viimati mängis Sillamäe Kalevis.

Levadia eest sai näha tuttavaid mängijaid ja oma süsteemi noori. Eilsete juttude järgi täna koosseisu kuuluma pidanud Ilja Antonov platsil siiski ei käinud.

Päeva esimeses mängus alistas mullu Premium liigas võiduta jäänud Rakvere Tarvas 3:1 Maardu Linnameeskonna. Seejuures lõi Tarva eest värava 40-aastane vanameister Sergei Akimov, kes mullu Ambla Vallameeskonda esindas. 83. minutil eemaldati mängust korraga Maardu Denis Kovtun ja Tarva Aleksei Larin.