Levadia küttis elektrikatkestuste järel Paidele sauna (0)

Premium liiga kolmanda vooru viimane kohtumine leidis aset Maarjamäe kuntsmuruväljakul, kus Tallinna Levadia mängis Paide Linnameeskonna üle tulemusega 7:0. Koguni kuus väravat lõi Tallinna klubi esimesel poolajal.

Kohtumise kuuendal minutil kadus staadioni valgustus ning mäng peatati umbes neljaks minutiks. Riietusruumidesse siirdunud mängijad naasid väljakule ja jätkasid mängimist, kuid 18. minutil tabas mängu sama saatus - prožektorid lakkasid töötamast. Pärast teist mänguseisakut keerati võimsust maha ja kohtumine sai normaalsetes tingimustes jätkuda.

Levadia lõi kohtumise esimese värava kolm minutit enne teist seisakut, kui hooaja kolmanda tabamuse sai kirja Mark Oliver Roosnupp. Avaväravale eeltöö teinud Jevgeni Kobzar duubeldas tallinlaste eduseisu 22. minutil.

Esimese kolmveerandtunni teine pool kujunes tõeliseks väravatesajuks. Rimo Hunt lõi 15 minutiga kübaratriki, ühe lisas Igor Dudarev ning puhkepausile mindi tulemusega 6:0. Vjatšeslav Zahovaikol oli riietusruumis mõtteainet rohkesti.

Teisel poolajal mäng võrdsustus ning omad šansid tekkisid ka Paidel, kuid võrku sahistas siiski Levadia. Seda ühel korral. Nimelt tõmmati kaks minutit enne kohtumise lõppu karistusalas maha Dudarev ja peakohtunik Kristo Tohver määras 11 meetri karistuslöögi - Premium liiga debüüdi teinud Joao Morelli ei eksinud.

Paide ei suutnud auväravat lüüa ning pidi vastu võtma hooaja suurima kaotuse. Levadia tõusis liigatabelis seitsme punktiga liidriks. Kolme mänguga on nad löönud kuraditosin väravat ning enda võrgust on välja võetud kõigest üks pall.

Mängu parim - Pavel Marin

Mängis kaasa kogu kohtumise ning andis sarnaselt Kobzarile kolm resultatiivset söötu. Tema oli Levadia paremal äärel kuningas, kes valmistas Paide kaitsjatele mitmel korral probleeme.

Tallinna FC Levadia - Paide Linnnameeskond 7:0 (6:0)
15. Mark Oliver Roosnupp, 22. Jevgeni Kobzar, 29., 40., 44. Rimo Hunt, 42. Igor Dudarev, 88. pen. Joao Morelli

Mänguolud: +4, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.