Levadia muukis Vapruse väravalukku kaua, aga võitis lõpuks kindlalt (0)

Tallinna Levadial kulus Premium liiga 23. voorus võõrsil Pärnu Vapruse vastu 59 minutit, et skoor avada. Lõpuks võitis Levadia tabeli punast laternat kindlalt 4:0.

Juba esimesel minutil oli suurepärane võimalus Gandol, kellele pall karistusalas ette põrkas. Richard Aland päästis hea jalatõrjega.

Levadia surve jätkus ja tsenderdusi anti ridamisi, aga avapoolaja keskel tempo langes. Ühe hea võimaluse raiskas Igor Morozov, kes korneri järel lähedalt löögile pääses, kuid mööda tulistas.

Teist poolaega alustas Levadia tormiliselt. Esimestel minutitel olid lähedal Magnus Villota ja Oskar Lepiku omaväravad, aga Aland tõrjus oma meestest tulnud pallid ära.

Levadia sai oma tahtmise 59. minutil. Gando lükkas söödu Jevgeni Harinile, kelle tsenderduse suunas ühelt meetrilt peaga võrku Markus Jürgenson.

See tabamus muutis mängu rahulikumaks. Veerand tundi hiljem andis Dmitri Kruglov hea tsenderduse ning pall jäi Roman Debelko, Uku Kõrre ja Villota vahele põrkama. Debelko suutis olukorra täpse lähilöögiga lõpetada - 0:2.

Lõpus hakkas Vaprus riske võtma ja Levadia lisas veel kaks väravat. Juri Tkatšuki nurgalöögi järel sai oma teise tabamuse kirja Debelko ning Harini tsenderdusest skooris vahetusmees Kirill Nesterov.

Mängu parim - Jevgeni Harin

Harini tsenderdused olid täna kõrge kvaliteediga. Nendest tekkisid esimene ohtlik olukord mängu avaminutil, esimene värav ja viimane värav.

19. augustil kell 13.00 Pärnu Rannastaadionil (Ranna pst. 2, Pärnu)

Pärnu JK Vaprus - Tallinna FCI Levadia  0:4 (0:0)
59. Markus Jürgenson, 74., 88. Roman Debelko, 90. Kirill Nesterov

Väravasöödud: 59., 90. Jevgeni Harin, 88. Juri Tkatšuk
Hoiatused: 32. Tõnis Vihmoja, 90. Kristofer Kaasik - 24. Igor Dudarev, 35. Juri Tkatšuk
Mänguolud: +18, pilves tuuline ja ka vihmane ilm; muruväljak väga heas seisukorras.