Levadia naiskond läks võõrsilmängule kümnekesi, aga suutis võita (1)

Tallinna Levadia ei saanud naiste meistriliiga kaheksanda vooru võõrsilmänguks naiskonda kokku ja pidi mängima Põlva Lootose vastu kümnekesi. Sellest hoolimata teenis Levadia 3:2 võidu.

Külalised läksid juba esimesel veerandtunnil 2:0 juhtima. Teisel poolajal jõudis Lootos 2:2 viigiseisuni, aga see püsis vaid kaks minutit.

Eelmised neli vooru järjest väravata jäänud Tartu Tammeka tegi oma senise liigahooaja resultatiivseima mängu, alistades Tallinna Ajaxi 4:1.

Ajax teenis teisel poolajal kaks punast kaarti. Seda on kaks korda rohkem, kui kõik naiskonnad olid saanud terve senise meistriliiga hooaja peale kokku.