Levadia noored lõpetasid Pikkeri ja Nesterovi abiga pika võidupõua (2)

Kirill Nesterov. Foto: Brit Maria Tael

FCI Levadia U21 sai alles hooaja teise võidu, kui Tallinna Kalevi eakaaslastest 3:1 üle oldi.

Levadia esindusest tulid selleks mänguks alla appi väravavaht Priit Pikker ja poolkaitsjad Kirill Nesterov ning Pavel Dõmov, kuid Dõmovi mäng lõppes juba veerandtunni järel.

Lõpuks suutis Levadia siiski oma esimese võidu pärast 9. aprilli kätte saada, kusjuures mõlemad tänavused kolmepunktisaagid on tulnud just Kalevi vastu.

Duublit saatis edu ka teises tänases mängus, Nõmme Kalju oli Hiiul tulemusega 2:0 parem Keila JK-st. Sarnaselt Levadiale sai ka Kalju ülevalt abi, poolaja mängisid Nikolai Mašitšev ja Martin Mägi.