Levadia otsustas Narvas poolfinaali saatuse juba üheksandaks minutiks (3)

Evald Tipneri karikavõistluste esimeses poolfinaalis oli kõik selge juba üheksandaks minutiks, kui Tallinna Levadia juhtis võõrsil Narva Transi vastu 3:0. Külalised lõid kaks kiiret väravat ka teise poolaja alguses ja võitsid lõpuks 5:0.

Nädal aega tagasi toimunud liigamängus avas Levadia võõrsil Transi väravaluku alles 90. minutil, aga täna saadi sellega hakkama teisel minutil. Tagasisöödu saanud Artur Kotenko tegi üliränga eksimuse, lükates palli oma tühja värava ette, kus oli jaol Roman Debelko.

Vaid kolm minutit hiljem skooris Debelko uuesti, suunates peaga Dmitri Kruglovi korneri postipõrkega sisse.

Möödus veel neli minutit, kui Nikita Andrejev lükkas Transi karistusalas palli Jevgeni Harinile, kes selle lati alla rammis.

Ülejäänud avapoolaeg möödus rahulikumalt. Levadia kontrollis palli rohkem, aga poolaja lõpus tekkis Transil tänu Markus Jürgensoni eksimusele suurepärane võimalus. Sergei Lepmetsaga silmitsi pääsenud Aleksandr Zakarljuka üritas palli üle puurivahi tõsta, kuid Lepmets tõrjus.

Teine poolaeg algas sarnaselt esimesega - kolmveerandtunni teisel minutil Debelko skooris. Andrejevi löögi ja Kotenko tõrje järel põrkas pall ukrainlasele ette ning ründaja ei vääratanud.

Neli minutit hiljem vormistas lõppseisu Andrejev, kellele Debelko söödu andis. Ülejäänud mäng mängiti rahulikult lõpuni.

Homme selgitavad Levadia finaalivastase Tallinna Flora duubel- ja esindusmeeskond.

Mängu parim - Roman Debelko

Debelko tegi kübaratriki ja andis viimasele väravale söödu. Rohkemat olnuks ukrainlaselt raske tahta.