Levadia tuli Florale lähemale, Debelko aga Liliule (lisatud galerii!) (0)

Premium liiga kolmas ring lõppes Viljandis, kus kohalik Tulevik jäi 0:4 alla FCI Levadiale.

Levadia jaoks on tiitel tõenäoliselt juba liiga kaugele liikunud, aga meeskond võitleb lõpuni. Nii haarati ka Viljandi Linnastaadionil ohjad juba esimesest minutist alates ja põhimõtteliselt ei antud neid käest kuni lõpuvileni.

Esimene värav sündis juba seitsmendal minutil, kui Dmitri Kruglov teist korda nurgalööki toimetas ning Roman Debelko täiesti vabana palli võrku sai saata. See ei jäänud ukrainlase viimaseks tabamuseks, kuivõrd teise poolaja hakul duubeldas ta eduseisu kaheväravaliseks. Kokku on tema kontol nüüd 24 väravat, Nõmme Kalju väravakütile Liliule kaotab ta ühega.

Levadia eduseis oleks võinud juba ka esimesel poolajal suurem olla, kui Gando kaks korda võrku sahistas, aga kohtunikud mõlemal puhul suluseisu võtsid. Neist teine tundus korduste põhjal eriti kahtlane.

Oma debüüdi tegi Aleksandar Rogici käe all ukrainlane Igor Žurahhovski, kes minut pärast Debelko teist väravat kohe uuesti skooris. Seda taas Kruglovi nurgalöögi järel, kui ta palli peaga Andreas Kallastest mööda suunas. Lõppseisu vormistas esimesel üleminutil Muamer Svraka karistusalajoonelt tehtud löök.

Kuigi seis oli Levadia jaoks kindel, siis teisel poolajal nopiti mitmeid tarbetuid kollaseid kaarte. Cem Felek tegi seda 3:0 eduseisus lausa kahel korral ning nii saatis Siim Rinken Saksamaa jalgpalluri juba 79. minutil riietusruumi.

Levadia tuli selle vooruga teisel kohal olevale Florale kahe punkti võrra lähemale, aga Nõmme Kalju jääb endiselt kaheksa punkti kaugusele.

Mängu parim - Dmitri Kruglov

Levadia murdis Tuleviku kaela standardolukordadega ja just tänu Dmitri Kruglovi vasakule jalale. Lisaks tegi Kruglov tubli tööpäeva nii ründes kui ka kaitses.