Liiga uustulnuk näitas Klavani uuele koduklubile juba avavoorus koha kätte (Interile šokk-kaotus!) (0)

Itaalia kõrgliiga esimese vooru tänastes viimastes mängudes pidi kaotusekibedust tunnistama mullune neljas meeskond Milano Inter. Kolmest punktist jäi ilma ka Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani uus koduklubi Cagliari.

Real Madridi ässa Luka Modricit jahtinud Milano Inter pakkus üpris pettumustvalmistava mängu Sassuolo vastu. Pallivaldus kuulus küll selgelt neile ja samuti sooritati neli pealelööki rohkem, kuid väravat see ei toonud. Hoopis 27. minutil oli Sassuolol penalti kasutada, kui vastaste keskkaitsja Miranda tõmbas murule Federico Di Francesco. Võiduvärava autoriks sai Domenico Berardi.

Cagliari sai hooaja avavoorus mõõtu võtta tänavusest hooajast Serie A's toimetava Empoliga, kuid pidi pettuma. 14. minutil avas skoori Rade Krunic ja teise poolaja alguses vormistas lõppseisu Francesco Caputo.

Klavan Cagliari särgis veel ei debüteerinud. 24. minutil vahetati aga vigastuse tõttu välja meeskonna kapten, keskkaitses tegutsev Luca Ceppitelli. Tema asemel võttis koha sisse 32-aastane Fabio Pisacane.

Teinegi uustulnuk Parma sai punkti kätte, tehes 2:2 viigi Udinesega. SPAL alistas Jasmin Kurtici tabamusest Bologna.

Täna pidid vastamisi minema ka AC Milan - Genoa ja Sampdoria - Fiorentina, kuid seoses Genova sillavaringu katastroofiga, milles hukkus vähemalt 39 inimest, lükati need edasi. Uus toimumisaeg on selgumisel.

Empoli - Cagliari 2:0 (1:0)