Ronaldo vedas Reali võidule, Liverpool lahkus Moskvast viigiga (6)

Meistrite liiga alagrupiturniiri teises voorus kõmmutas Cristiano Ronaldo Dortmundile kaks väravat, Liverpool jäi Moskvas Spartaki vastu kaotusseisu, kuid Coutinho tõi inglastele viigipunkti.

Spartak alustas mängu üsna hästi, ent Liverpool hakkas tasapisi võimu näitama ja domineerima. Kuid 23. minutil saadud karistuslöögi suutsid venelased oivaliselt ära kasutada, kui poolkaitsja Fernando karistuslöök maandus väravas ning viis kodutiimi juhtima. Kõigest üheksa minutit hiljem sai Coutinho kena seinasöödu Sadio Manelt ning lõi sihikindlalt palli väravasse, seades tabloole viigiseisu.

Teine poolaeg jagus Liverpoolil kamaluga võimalusi, ent Spartak näitas ka ilusat jalgpalli. Pinge püsis õhus lõpuminutiteni, kui Mohamed Salahi pealöök viis Liverpooli peaaegu võiduni, ent Venemaa pealinna au ja uhkuse puurivaht Aleksandr Selikov päästis suurepärase reflekstõrjega viigipunkti. Ragnar Klavan mängu seekord ei saanud.

Soccerneti kasutajate lemmikpaigas Küprosel sai Tottenham Harry Kane'i kübaratriki abil magusa 3:0 võidu APOEL-i üle ning sellega tõusti tabeli liidriks koos Real Madridiga, kes alistas kahest Cristiano Ronaldo väravatest Borussia Dortmundi.