Liverpool tegi West Hamiga, mis ise tahtis (1)

Liverpooli meeskond teenis Inglismaa kõrgliiga avavoorus kindla 4:0 võidu West Ham Unitedi vastu.

Anfieldil avati skoor 19. minutil, kui Andy Robertson saatis terava palli värava ette ning õigel ajal oli jaol Mohamed Salah. Järgmist tabamust tuli oodata poolaja lõpuhetkedeni, mil James Milneri söödust lükkas Sadio Mane paarilt meetrilt palli võrku.

Senegali koondise ründemees sai 53. minutil kirja teisegi värava, kes Roberto Firmino söödust saatis palli probleemideta ette nurka. Mängukordus näitas, et tegemist võis olla suluseisuga, kuid peakohtunik Anthony Taylor seda ära ei fikseerinud.

Liverpooli peole pani väärika punkti Daniel Sturridge. Inglane sekkus 87. minutil, vahetades välja Salah', ja lõi minut hiljem nurgalöögist tulnud palli ka Lukasz Fabianski selja taha.

Eesti koondise kapten Ragnar Klavan ei kuulunud Liverpooli koosseisu vigastuse tõttu.

Teises samal ajal toimunud mängus kohtusid Southampton ja Burnley. Mulluse 17. ja 7. meeskonna vastasseisus jäid väravad löömata.

Liverpool - West Ham United 4:0 (2:0)