Lõunanaabrid pidasid Kosovoga maha võimsa lahingu, Albaania üllatas Türgit (vaata Kosovo võiduväravat!) (0)

MM-i play-offi varjus pidasid koondised eile õhtul maavõistlusi, kus võistlustules olid ka meie lõunanaabrid lätlased, kes lõid Kosovoga kahe peale kokku seitse väravat.

Mäng oli rohkem kui pingeline ja võitluslik - 11. minutil läks Läti Glebs Kluskinsi väravast juhtima, ent kosovolased viigistasid kõigest kaks minutit hiljem. Läti haaras teise poolaja esimeses pooles 3:2 eduseisu, ent Kosovo näitas võimsat võitlusvaimu ning 86. ja 94. minutil löödud väravad murdsid lätlaste vastupanu.

Albaania ja Türgi vaheline mäng oli emotsiooniderohke ja temperamentne nagu lõunariikidel kombeks. "Türgi Messiks" peetud AS Roma äär Cengiz Ünder avas Türgi skoori teise poolaja alguses, kui suudeti kaotusseisu vähendada üheväravaliseks.

Kuigi Albaania mängis terve teise poolaja vähemuses, suudeti 2:0 võidetud avapoolaja vahet hoida ning türklaste kahele väravale oli vastus ikkagi olemas, kui Eros Grezda lõi albaanlaste kolmanda ning Atatürki parimad pojad nii palju lüüa ei suutnud.

Türgi - Albaania 2:3 (0:2)