Mahrezi supermäng viis Leicesteri esikümnesse (0)

Premier League'i 16. vooru laupäevases viimases mängus pakkusid Newcastle United ja Leicester City haarava lahingu, kellest võitjatena väljusid siiski viimased.

Võõrustajad asusid neljandal minutil Joselu tabamusest juhtima, aga Alžeeria pallivõluril Riyad Mahrezil oli veerand tundi hiljem vastus olemas. Demarai Gray pani Newcastle'i päris raskesse seisu 60. minutil, mil Leicester läks omakorda 2:1 ette. Hea eeltöö tegi siin Mahrez, kelle ideaalne sööt maandus Marc Albrightoni jalal ning inglane toimetas mänguvahendi edasi Grayle.

Mõned minutid hiljem seadis Dwight Gayle viigiseisu taas tabloole, kuid sellega mäng ei piirdunud. Neli minutit enne normaalaja lõppu üritasid Leicesteri mängijaid Newcastle'i värava all Shinji Okazakit leida, kuid hoopis Ayoze Perez oli esimesena jaol ning hispaanlase õnnetu omaväravaga kohtumine ka lõppes.