Makedoonia tulevikulootus hoidis Levantet ohutus tsoonis (0)

Hispaania kõrgliiga 34. voorus teenis äärmiselt vajaliku võidu Levante meeskond, kui võõrsil alistati Athletic Bilbao 3:1.

Eeldatav favoriit ja kodumeeskond asus kohtumist kaheksandal minutil endise Atletico Madridi keskväljamehe Raul Garcia tabamusest juhtima. Poolaja lõpus aga laguneti, sest kahel korral skooris 22-aastane Makedoonia koondise ründav poolkaitsja Enis Bardhi.

Nappi eduseisu suutis Levante terve teise poolaja jooksul hoida. Mängu saatuse otsustas lõplikult normaalaja viimasel hetkel hispaanlasest ääreründaja Morales.

Levante saab tänu kolmele teenitud punktile oluliselt kergemalt hingata, kuna väljakukkumistsoonist ollakse nüüd juba üheksa punkti kaugusel ja hooaja lõpuni jääb neli vooru. Kindlustatud pole siiski veel midagi, sest 18. meeskond Deportivo La Coruna on head hoogu näidanud, kui viimases neljas mängus pole kaotusekibedust tuntud.