Manchester Unitedi kunagise suurlootuse välja vahetanud Vaštšuk tõusis ajutiselt Bulgaaria liiga ainuliidriks (Artjunini klubi on heas hoos!) (0)

Bulgaaria kõrgliigas oli reede õhtu küllaltki edukas päev mõlema Eesti jalgpalluri jaoks.

Artjom Artjunin sai kolmandat mängu järjest kirja kõik 90 minutit ning Etar vältis kolmandat mängu järjest kaotust.

Kui eelmisest kahest mängust tulid võõralt väljakult kaheväravalised võidud, siis üheksanda vooru avamängus viigistati Eduard Ratnikovi kunagise koduklubi Stara Zagora Beroega. Võit ei olnud siiski kaugel, kuna Etari 18. minuti avaväravale suutsid külalised vastata alles 89. minutil.

Viimase aja heast vormist hoolimata on Etar tabelis 14 meeskonna seas alles kaheksas ning suure tõenäosusega ta sellele positsioonile vooru lõppedes ei jää. Beroe on neljandal kohal.

Eelmises voorus 23 mänguminutit saanud Bogdan Vaštšuk sekkus Sofia Levski reedeses mängus platsile 85. minutil, kui vahetas pingile kunagise Prantsusmaa jalgpalli suurlootuse ning Manchester Unitedi mängija Gabriel Obertani.

Levski läks tabeli üheksanda Bistritsa Vitoša vastu mängu juhtima juba kolmandal minutil ning vormistas teisel poolajal lõppnumbriteks 4:1. Levski on kolmepunktilise eduga liidrikohal, kuid lähimal jälitajal Sofia CSKA-l on selle vooru mäng veel pidamata.