Meistrite liiga mäng Reali vastu ohus? Neymar sai vigastada ja lahkus liigamängus platsilt pisarates (9)

Prantsusmaa kõrgliiga 27. voorus suutis tabeliliider Paris Saint-Germain vahet oma lähima jälitaja AS Monaco ees veelgi kasvatada, kui võeti Marseille üle kindel võit ning Monaco viigistas tabeli 17. tiimiga. Pariisi klubil pole rõõmustamiseks siiski kuigi palju põhjust, sest nende staarmängija Neymar sai vigastada.

Marseille on üpris head hooaega tegemas, olles tabelis soliidsel kolmandal kohal ja Euroopa liigas jõuti 16 parima meeskonna hulka. PSG on aga mitme sammu võrra eespool ja seda tõestati ka viimases omavahelises mängus. Kümnendal minutil viis Kylian Mbappe omad juhtima ja 2:0 numbrid ilmusid tabloole Rolando omaväravast.

Teise poolaja alguses lõi värava Edinson Cavani, mis oli ühtlasi kohtumise viimaseks. Sündmused sellega ei lõppenud, sest 77. minutil põrkasid pealtnäha süütus olukorras kokku Neymar ja Marseille' poolkaitsja Bouna Sarr. Brasiillane jäi väljakule lamama ja toimetati sealt ära kanderaami abil.

"On normaalne tunda muret Neymari pärast ja vaadata, mis seis temaga on. Kui seal on vigastus, siis on põhjust muretsemiseks," ütles Cavani pärast mängu telekanalile Canal+. Uruguaylase vastuses on kahtlemata tõetera sees, sest juba järgmisel nädalal võõrustab PSG Meistrite liigas Real Madridi, kellele Hispaanias avakohtumine kaotati 1:3.

Kõnealune olukord:

Teistes mängudes pidasid tõelise trilleri maha tabeli 17. meeskond Toulouse ja teisel kohal paiknev AS Monaco. Valitsev Prantsusmaa meister juhtis 78. minutiks 3:1, kuid seejärel realiseeris penalti Andy Delort ja otsustava viigivärava lõi endine Londoni Arsenali ründaja Yaya Sanogo.

Tabeli tippudest vääratas ka Lyon, kui lepiti 1:1 viiki Saint-Etienne'iga. Külalistele tõi normaalaja viimasel minutil väärtusliku punkti samuti varasemalt Arsenali eest mänginud Mathieu Debuchy. 2010/2011 hooaja meister Lille on aga tõelises madalseisus, sest Angersile kaotati 1:2 ja langeti tabelis eelviimasele kohale.

PSG - Marseille 3:0 (2:0)