Messi nihutas taas oma piire (5)

Viimaseks Meistrite liiga veerandfinalistiks sai Barcelona, kes koduplatsil Chelseast 3:0 jagu sai.

Chelsea ei mänginud tegelikult sugugi halvasti, kuid i'le jäi täpp panemata. Nende kahjuks oli aga hiljuti kolmanda lapse isaks saanud Lionel Messi topeltmotiveeritud.

Kõigest 128 sekundit läks aega ning Messi mängis esimest korda Thibaut Courtois üle. Ülimalt terava nurga alt ning belglase jalge vahelt ja Messi ajaloo kiireim värav oligi sündinud. Nii klubi kui Argentina eest.

Teisele tegi viiekordne maailma parim pallur eeltöö, kui keskväljal Cesc Fabregaselt palli näppas, Chelsea kaitsjaid lollitas ning teisele äärele Ousmane Dembelele avas. Prantslane lajatas läbi Courtois ning teine oli olemas.

Kolmanda puhul võttis Messi kaitsjad jälle enda peale, möödus neist vasakul ning leidis taas avause Courtois' jalge vahelt. Tegemist oli Messi sajanda väravaga Meistrite liigas. Kuigi Chelsea leidis täna üles nii posti kui lati, siis Marc Andre ter Stegenit neil üle ei õnnestunud mängida.

Kui teises paaris Bayernil mingid pinged olid, siis need kadusid juba 18. minutil, mil Thomas Mülleri tsenderduse Thiago Alcantara täiesti üksinda väravaks realiseeris. Sama mees tõi Jupp Heynckesile avapoolaja lõpus ka halle juuksekarvu juurde, kui vigastuse tõttu platsilt lahkuma pidi.

Kohe pärast vaheaega kasvatas Bayern tänu Gokhan Gonüli omaväravale edu ja kuigi Vagner Love lõi ühe tagasi, siis Sandro Wagner jättis lõpuks 3:1 võidu Bayernile.

Veerandfinaalpaarid loositakse reedel. Soccernet.ee teeb sellest ka LIVE-ülekande.

Müncheni Bayern - Besiktas 3:1 (1:0) - kahe mängu kokkuvõttes edasi Bayern 8:1