Mets lõi värava ja Breda avas võiduarve (video) (1)

Karol Mets. Foto: Brit Maria Tael

Karol Mets lõi Hollandi kõrgliiga teises voorus värava, tema koduklubi Breda alistas De Graafschapi 3:0.

Mets viibis väljakul terve kohtumise ja tegi 50. minutil nurgalöögi olukorras seisuks 2:0. Resultatiivsed olid ka Mitchell te Vrede ja Gianluca Nijholt.

"Ma arvan, et [esimene] värav avapoolaja viimastel sekunditel andis meile teiseks poolajaks väga hea stardipositsiooni, see oli täna otsustav hetk," kommenteeris Mets Breda Facebooki lehe vahendusel. "Fännide toetus oli uskumatult vinge! See andis meile täna lisatõuke."

Breda jaoks on tänased kolm võidupunkti hooaja esimesed, kuna avavoorus jäädi alla AZ-ile 0:5.