Metsa debüütvärav andis Bredale eduseisu, mis madalama liiga klubi vastu maha mängiti (0)

Eesti koondislane Karol Mets pääses täna teistkordselt oma uue klubi NAC Breda põhikoosseisu ja lõi kohe ka värava. Paraku võeti lõpuks Achillesilt vastu 3:4 kaotus, mis lõpetas nende karikateekonna.

Mets sai oma esimese algkoosseisumängu kirja möödunud nädalavahetusel Hollandi kõrgliigas, aidates oma klubi kohe hooaja esimese võiduni. Täna kuulus ta algrivistusse karikavõistluste esimeses ringis tugevuselt kolmandas liigas mängiva Achilles '29 vastu ja tähistas seda 25. minutil nurgalöögijärgses olukorras löödud 2:1 juhtväravaga. Selle seisuga avapoolaeg ka lõppes.

Teisel poolajal viigistasid võõrustajad esmalt penaltist seisu ning 74. minutiks haarati koguni 4:2 eduseis. NAC jäi 84. minutil vähemusse, ent lõi sellest hoolimata neljandal üleminutil ühe värava tagasi. Sellest jäi siiski väheks ja nii langeti karikavõistlustel välja juba esimese ringi järel.

Mets sai kirja täismängu ja lisaks väravale teenis ta 89. minutil ka kollase kaardi. Antud tabamus oli Eesti koondislase esimeseks välisklubis oma meeskonna kasuks löödud väravaks - Norras Stavangeri Vikingis mängides ta tabamuseni ei jõudnud. Seega Metsa viimasest väravast, mille ta lõi Flora särgis, jõudis mööduda enam kui neli aastat.