Milan loputas makedoonlasi, baskid said Kreekas hakkama võimsa comeback'iga (Hajduki fännid üritasid väljakule joosta!) (0)

Euroopa liiga play-off'i avamängudes olid suurimad favoriidid võidukad. Imelist eurohooaega jätkab makedoonlaste Skopje Vardar.

Milan läks makedoonlaste Shkendija vastu poolajapausile 3:0 eduseisul ning teisel poolajal suudeti skoori duubeldada. Kaks väravat said kirja nii Andre Silva kui ka Riccardo Montolivo.

Tuliseks kiskus mäng Liverpoolis, kus kodumeeskond võttis Hajduk Spliti vastu tänu avapoolajal löödud väravatele sisse 2:0 eduseisu. Seejärel üritasid horvaatide fännid väljakule tormata ning mäng katkestati ajutiselt. Teisel poolajal rohkem väravaid ei löödudki.

68. minutiks Panathinaikose vastu võõrsil 0:2 kaotusseisus olnud Athletic Bilbao lõi seejärel kolm kiiret väravat ning läheb kordusmängule vastu eduseisus. Pettumust valmistavad tulemused said kodus Rosenborgile kaotanud Ajax ja sloveenide Domžalega viigistanud Marseille.

Baltimaade esindaja Marijampole Suduva edasipääsulootused said löögi Bulgaarias, kui jäädi 0:2 alla Razgradi Ludogoretsile. Skopje Vardar üllatas 2:0 võiduga Fenerbahcet.