Milani uue tähe iluvärav tõi Juventuse vastu võidu (9)

Torino Juventus pidi tänavu teistkordselt Serie A-s kaotajana platsilt lahkuma ja taaskord sai nende jaoks saatuslikuks San Siro staadion. Täna sai ülimagusa 1:0 võidu kirja AC Milan.

Suhteliselt võrdselt kulgenud mängus said mõlemad meeskonnad hulgi suurepäraseid võimalusi ning ühe neist suutis Juventus avapoolaja keskel ka väravaks realiseerida. Miralem Pjanici tsenderdusele ei saanud Leonardo Bonucci küll jalga vahele, kuid pall maandus sellest hoolimata väravas. Äärekohtunik aga tõstis suluseisu märgiks lipu ning külalised jäid igati määrustepärasest väravast ilma.

Teise poolaja alguses lahkus vigastuse tõttu platsilt Paulo Dybala, kuid veel suurem pettumus tabas Juventust  65. minutil. Milani 18-aastane poolkaitsja Manuel Locatelli sai söödu Susolt ning virutas seejärel võimsa löögi tagumise ristnurga suunas. Väravale Juventus vastu enam ei leidnudki ning Milani võit tõstis nad liidrikohast vaid kahe punkti kaugusele.

Päeva esimeses kohtumises alistas Sampdoria tulises linnaderby's Genoa 2:1. Mõlemad meeskonnad püsivad tabelikeskel.

Sampdoria - Genoa 2:1 (1:1)