Milano derbi sai ülidramaatilise lõpplahenduse (0)

Läbi aegade 218. Milano derbi toimus täna pärastlõunal esmakordselt olukorras, kus mõlema klubi omanikud tulevad Hiinast. Sarnaselt hooaja avamängule lõppes ka tänane mäng 2:2 viigiga.

Kogu avapoolaja vältel oli domineerivamaks pooleks Milan, kelle esimene suurepärane võimalus skoori avamiseks tuli juba teisel minutil. Sellest hoolimata  haaras hoopis Inter avapoolaja lõpus kaheväravalise eduseisu.

36. minutil andis Roberto Gagliardini suurepärase söödu kaitseliini seljataha ning Antonio Candreva finišeeris hea olukorra oskuslikult. Kulus vaid kaheksa minutit ja Ivan Perisici madala tsenderduse realiseeris värava ees Mauro Icardi.

Mängulisest ülekaalust hoolimata suutis Milan Samir Handanovici valvatava väravaluku murda alles 83. minutil, kui Suso suurepärase tsenderduse realiseeris Alessio Romagnoli.  Seitsmenda lisaminuti täitumiseni oli aega veel 15 sekundit, kui Cristian Zapata värav Milanile ka viigi päästis. Olukorras vajas kohtunik väravajoonetehnoloogia abi.

Inter - Milan 2:2 (2:0)
36. Antonio Candreva, 44. Mauro Icardi - 83. Alessio Romagnoli, 90+7. Cristian Zapata