Mitmete põhimängijateta Barcelona avavoorus ei vääratanud (0)

Hispaania kõrgliigas pidas uue hooaja esimese mängu ära Barcelona, milles alistati kahe väravaga Real Betisi.

Barcelona asus mängu juhtima 36. minutil Gerard Deulofeu väravast. Lionel Messi andis karistusala paremale poole hea söödu ning Deulofeu löögist võttis pall koos Betisi mängija jalast tekkinud rikošetist suuna postide vahele.

Kolm minutit hiljem oli väljakuperemeestel ka teine tabamus kirjas, autoriks Sergi Roberto. Paremalt äärelt andis hea söödu värava ette Deulofeu ning Roberto lõi uhkes üksinduses olles mänguvahendi võrku.

Ilma Andres Iniestata, Luis Suarezita ja Gerard Piqueta mänginud Barcelona enam väravani ei jõudnud. Betisi poolelt keegi samuti jalga valgeks ei saanud ja kohtumine lõppes 2:0 võõrustajate kasuks.

Päeva esimeses mängus tegid Athletic Bilbao ja Getafe 0:0 viigi. Üks kohtumine seisab täna veel ees, kui valitsev meister Real Madrid püüab võõrsil üle mängida Deportivo La Coruna meeskonna.

Barcelona - Real Betis 2:0 (2:0)