Monaco demonstreeris avavooru võiduga väravalöömiskunsti (0)

Prantsusmaa kõrgliiga Ligue 1 sai täna õhtul avapaugu, milles valitsev meister AS Monaco alistas põnevusetenduses Toulouse'i meeskonna.

Kohtumine algas Monaco jaoks katastroofiga, kui juba kuuendal minutil jäi kaitseliin tukkuma ning Toulouse'i poolelt virutas palli alla nurka Zinedine Machach. 28. minutil andis perfektse nurgalöögi Joao Moutinho, mille realiseeris peaga väravaks brasiillasest keskkaitsja Jemerson, tehes skooriks 1:1.

Pärast viigiga lõppenud poolaega toimus peaaegu sama stsenaarium. Umbes 20 meetri pealt lõi 53. minutil madala palli võõrustajate väravapostide vahele Andy Delort. Viis minutit hiljem korjas Monaco vasakkaitsja Jorge tsenderduse karistusalas üles Radamel Falcao, kes selle peaga ka tabamuseks vormistas ning tabloole numbrid 2:2 tõi.

Hoolimata Toulouse'i südist vastupanust jäi viimane sõna ikkagi Monacole. 70. minutil teeniti umbes 35-meetrilt karistuslöök ning palli riputas vastase värava ette Moutinho. Poola koondise keskkaitsja Kamil Glik riivas õrnalt palli, kuid tegi seda piisavalt hästi, sest vastaste väravavaht Alban Lafont jäi selles olukorras võimetuks.

3:2 skooriga mäng lõppeski ning Monaco alustas uut hooaega raske, kuid teenitud võiduga.