Monaco ja PSG ei vääratanud (0)

Prantsusmaa kõrgliiga ainuliider Monaco sõitis üle Metzist. Võidu kaugusele jääv PSG ei andnud samuti armu Bordeaux'le.

Vürstiriigis otsustati asi ära 55 minutiga, kui nendele külla tulnud Metzist hakkliha tehti. Selleks hetkeks olid Kylian Mbappe Lottin ning Radamel Falcao teinud väravaautorite nimistusse pääsemisel puhta vuugi: Mbappe Lottinile läks kirja kübar, Falcao aitas kahe tabamuse ning väravasööduga. Kokku alistati liigatabeli tagaotsa kuuluv Metz skooriga 5:0 ning ühtlasi oli tegemist Monaco kõikide sarjade peale neljanda järjestikuse võiduga.

Kuigipalju kehvemat mängu ei näidanud ka hõbemedalis kinniolev PSG, kes riietas võõrsil lahti Bordeaux. Põhisüüdlasteks olid tänavu suurepärases hoos olev Edinson Cavani, kelle nimele kirjutati kaks tabamust, ning Angel Di Maria, kes panustas nii kolli kui ka väravasööduga.

Mõnevõrra üllatusliku kaotuse osaliseks sai Lyon, kes vahepeal paistis olevat esikolmikut hoogsalt kinni püüdmas. Külla sõideti Guingampile, kelle vastu viis Alexandre Lacazette Lyoni ka juhtima. Kaks kiiret vastuväravat enne avapoolaja lõppu jätsid võidu hoopis liigatabeli kaheksandale Guingampile, mis tähendas, et neljandal real aseteva Lyoni ja pronksisel kohal oleva Nice'i vahe on tervelt 13 punkti.

Nice'il seevastu vedas, et Rennes'i vastu punktiga pääseti. Poolajaks jäädi küll 0:2 kaotusseisu, kuid mängu lõpuks suudeti võõrsil viigipunkt välja võluda.

Monaco - Metz 5:0 (3:0)