Monaco näitas liidrite heitluses võimu (0)

Prantsusmaa tugevaimas liigas läksid läinud voorus vastamisi tabeli kaks esimest meeskonda, kui Monaco võttis koduväljakul kindla võidu Nice'i üle. Kohustuslikud kolm punkti teenis ka tiitlikaitsja Paris Saint-Germain.

Mänguskoori avas teise poolaja algul Valere Germain, kes suunas Benjamin Mendy tsenderduse enesekindlalt peaga vastaste väravasse. 26-aastane ründaja otsustas löödud väravat mitte tähistada, sest möödunud hooajal veetis ta laenulepingu alusel just Nice'is.

Monaco kapten Radamel Falcao lõi 60. minutil kohtumise teise värava, resultatiivse söödu sai taas kirja Mendy. Lõplikult murti Nice kümme minutit enne normaalaja lõppu - hooaja 14. värava lõi Falcao.

Võidurõõmu sai maitsta PSG, kes alistas Lucase, Thiago Silva ja Edinson Cavani väravatest Dijoni tulemusega 3:1. Need kolm punkti ei tulnud Pariisi klubile kergelt, sest 80. minutil oli mänguseis veel 1:1.

Mõru pilli pidid alla neelama nii Marseille Olympique kui ka nende rivaal Lyoni Olympique. Marseille kaotas võõrsil Metzile 0:1 ning samuti võõral väljakul mänginud Lyon tunnistas Saint-Etienne'i kaheväravalist paremust.

Liigatabelis tõusis ainuliidriks Monaco, PSG ja Nice jäävad maha kolme punktiga. Tõenäoliselt Prantsusmaa meister selgub nende kolme klubi seast, sest ülejäänud meeskonnad on vahe tabelis lasknud suureks.

Metz - Marseille 1:0 (0:0)