Monaco tegi tipus jälitajatega vahe sisse (0)

Prantsusmaa kõrgliigas alistas Monaco liidrite heitluses Nice'i koguni 3:0 ning suurendas vahet jälitajatega kolmele punktile.

Kui hooaja esimeses omavahelises mängus purustas Nice koduväljakul vürstiriigi esindusmeeskonna koguni 4:0, siis nelja kuuga olid jõuvahekorrad muutunud.

Hoolimata võimalusterohkest ja atraktiivsest mängupildist avapoolajal kumbki meeskond väravani ei jõudnud. Skoor avati aga kohe teise poolaja alguses, kui Benjamin Mendy suurepärase tsenderduse järel lõi Valere Germain palli peaga väravasse.

22-aastase vasakkaitsja söödust tuli 13 minutit hiljem ka teine värav - seekord oli värava ees õiges kohas Radamel Falcao.

Kolumbia koondise legend vormistas 81. minutil ka mängu lõppskoori, veeretades Thomas Lemar'i söödu järel palli karistusalas alla posti kõrvale.

Kolmas tiitlikonkurentsis olev klubi PSG sõidab täna õhtul külla Dijonile.

Monaco - Nice 3:0 (0:0)