Mõõnas vaevlev Sevilla hävis lähikonkurendi vastu, Betis kinnitas kanda esinelikus (0)

Hispaania kõrgliiga laupäevastes esimestes mängudes teenisid võidulisa Real Betis ja Valencia. Tabeli teise poole satsid Levante ja Tegafe leppisid 1:1 viigiga.

Teisipäeval Meistrite liigas suure 1:5 kaotuse Moskva Spartaki vastu alla neelanud Sevilla ei suutnud tänagi näidata paremat mängu La Ligas. Goncalo Guedes viis Valencia poolajaks juhtima ja Simone Zaza kasvatas 51. minutiks eduseisu 2:0 peale. Santi Mina lisas viis minutit enne normaalaja lõppu veel ühe tabamuse ning Guedes tegi lõppskooriks 4:0. Võidukas Valencia jääb hetkel liidrist Barcelonast maha vaid punktiga.

Sarnane stsenaarium rullus lahti ka Real Betisi ja Deportivo Alavesi vahelise skohtumises, kuigi tabamusi sündis poole vähem. Alex Sanabria viis Betisi 13. minutil juhtima ning mängu viimane värav sai kirja teisel poolajal hispaanlasest keskkaitsja Alexise omaväravast, millega teenisid võõrustajad suhteliselt rahuliku 2:0 võidu.

Tänases viimases kohtumises lähevad vastamisi Barcelona ja Malaga.

Levante - Getafe 1:1 (0:0)