Nädala tipud: numbrite ja arvude eri (0)

Märtsist aprilli! Sel puhul võtame luubi alla koduse vuti nädala kõige ägedama numbrimaagia.

Nädala puhas leht - 0

Selleks hooajaks Esiliigasse tõusnud Tallinna Kalev U21 oli juba enne seda mängudevooru ainus sats kolme tippliiga peale, kellele väravat polnud löödud, ja kus on, sinna tuleb juurde: kalevlased hoidsid kuivale ka Nõmme Kalju U21.

Kalju vastu tegi postide vahel Esiliiga debüüdi noor Stiven Raider - pole probleemi! Foto: Jana Pipar / EJL

Nädala kulunud aeg - 12

Premium liiga hooaja esimene kübar sündis sel reedel ja Tartu Tammeka ründajal Tristan Koskoril kulus selleks umbes-täpselt 12 minutit. Pole paha. Hiljem tuli üks veel.

Nädala jada - 26

Pärnu Vaprus on tänavu mänginud südilt ja näidanud, et ilma võitluseta alla anda ei kavatseta, aga Viljandi Tuleviku vastu jäi üks seeria taas murdmata - nüüd on Vaprus võiduta juba 26 mängu järjest. Tõsi, rekordini on minna, Lasnamäe Ajax oskas omal ajal kokku panna 58-mängulise seeria.

Pärnakad peavad vaatama, kuidas 26 tuli ja läks. Foto: Gertrud Alatare

Nädala vanus - 41

Kui kõik eakaaslased on tippliigades mängimise (sisuliselt) lõpetanud, siis Rakvere Tarva vanameister Sergei Akimov läheb ajaga ainult paremaks. Nagu hea vein. Nüüd tuli ka hooaja esimene värav.

Akimovi värav videos teine.

ESINDUSMEESKOND KAOTAS ESIMESE KODUMÄNGU!!

ESINDUSMEESKOND KAOTAS ESIMESE KODUMÄNGU! Hooaja esimesel kodumängul tuli vastu võtta valus 2:3 kaotus Rakvere JK Tarvaselt. Juuresolevas videos parimad momendid ja väravaolukorrad. Posted by FC Elva on Saturday, March 31, 2018

Nädala mänguaeg - 45

Karl Mööl jõudis oma välisdebüüdi ära oodata ja kuulus HB Köge algkoosseisu, aga sai õnnetult vigastada ja võeti poolajal puhkama. Küll läheb paremini!