Nädala tipud: paugutaja, taskuvaras ja saun (0)

Augustikuu esimene nädal on läbi ning aeg on see kokku võtta. Lisaks kõigele toimus laupäeval Soccerneti suvepäevad, millest võttis osa meeldivalt palju vutisõpru.

Nädala foto - "Saab ka nii mängud ära vilistatud"

Nädala paugutaja - Konstantin Vassiljev on Poolas hirmsas hoos

Poola kõrgliiga neljanda vooru kohtumises võttis Konstantin Vassiljevi koduklubi Bialystokki Jagiellonia Arka Gdynia nimelise klubi skalbi. Eesti koondise keskväljamaestro hiilgas tolles kohtumises kahe väravaga. Vassiljev on väravaküttide edetabelis viie tabamusega kindlalt esimesel kohal.

Nädala üleminek - Sander Puri liitus Nõmme Kaljuga

Möödunud nädala reedel teatas Nõmme Kalju, et meeskonnaga on liitunud Sander Puri. Esialgne leping sõlmiti kuni käimasoleva hooaja lõpuni.

Nädala šokk - Flora alistas derbimängus Levadia 6:1

Premium liiga 19. vooru kohtumises sai uskumatu tulemusega hakkama Tallinna Flora, kes sõitis linnarivaalist koguni 6:1 tulemusega üle.

Nädala taskuvaras - Ragnar Klavan hoidis Barcelona staarid oma taskus

Ragnar Klavan ja Liverpool alistasid hooajaeelses kontrollkohtumises Hispaania meisterklubi Barcelona 4:0 (!). Keskkaitses kõik 90 minutit kaasa teinud Klavan saab CV-sse juurde korraliku tähise, olles hoidnud Barcelona staarid kuival.

Nädala saun - Arsenal viskas rohkesti leili Vikingi kerisele

Karol Metsa koduklubi Stavangeri Viking kohtus sõprusmängus Londoni Arsenaliga. Premier League'i mulluse hooaja teine meeskond tagus norrakate puuri koguni kaheksa palli. Mets mängis kaasa esimese poolaja.

Nädala vormikõvera leidja - Signy Aarna

Eesti naiste koondise pallur Signy Aarna on Soomes sarnaselt Vassiljevile super heas vormis. Eelmisel nädalal lõi Aarna mõles Kuopio Pallokissati mängus ühe värava.