Nädala tipud: viis minutit, tsitaadid, virrvarr (0)

Nädal on läbi ja aeg on see kokku võtta - sel nädalal juhtus palju ning oli ka palju tähendusrikkaid mänge. Head meenutamist!

Nädala viis minutit - Andres Oper skoorib jälle

Just täpselt viiendal minutil pärast vahetusest sekkumist lõi Andres Oper Esiliiga B-s värava! Möödunud nädalal Viimsi eest debüüdi teinud Operil võttis toona kõigest ühe minuti, et väravasööt anda. Julm vana!

Nädala riigipiiri ületaja - Ilja Antonov

Austria klubist SV Hornist lahkunud Ilja Antonov leidis endale kodu teispool piiri - Sloveenias. Sloveenia kõrgliigaklubiga Velenje Rudar liitunud Antonov veel oma debüüti kirja ei saanud, kui ta kaks päeva pärast lepingu sõlmimist hiljuti Flora alistanud Domžale vastu 90 minutit pingil veetis.

Nädala tsitaadid - Jürgen Lorenz

Infonetile 1:4 kaotanud Tammeka kapten Jürgen Lorenz ei jäänud oma meeskonna esitusega sugugi rahule: "Esimene poolaeg oli, vabandust väljenduse pärast, aga täielik pa*k," kommenteeris ta mängu ja toonitas seda veel ka üle. "Eks me üritasime lõpuni võidelda, aga kahjuks esimene poolaeg oli täielik s*tamaja ja sealt Infoneti vastu kolmeväravalisest kaotusseisust tagasi tulla on peaaegu võimatu missioon."

Pärast hooaja avamängu võitu Infoneti üle sai Lorenz rõõmustada. Foto: Imre Pühvel

Nädala hull mäng - Flora - Levadia

Flora läks kiirelt juhtima, Levadia viigistas ja läks omakorda lausa 3:1 ette, aga Madis Vihmanni ja Rauno Sappineni tabamustest Flora viigistas. Võrreldes eelmise vooruga kui öö ja päev!

Nädala vesi ahjus - Kalju eurohooaeg on lõppemise äärel

Kodus saadud 0:3 kaotus ei ole just kuigi hea vundament, mille pealt Ungarisse Videotoniga mängima minna. "Sellistele võistkondadele ei saa anda selliseid võimalusi. Eesti meistriliigas sellised võimalused andestatakse, aga siin karistatakse ära. Kolm standardolukorda, kolm väravat - aga see näitab, et vastased on tasemelm," selgitas Kalju peatreener Sergei Frantsev.

Nädala virrvarr - üleminekud

Premium liigas sai lõppenud nädalaga läbi ka üleminekuperiood. Viimasel nädalal oli nii mõnigi huvitav liikumine: Viljandist lahkus Kasim Talasbajev, asemele tuli Nõmme Kaljust laenatud Vlasi Sinjavski ja vennad Leokinid siirdusid Pärnust Keilasse.

Juhtus ka palju muud põnevat: vaata kõiki suviseid üleminekuid siit!

Kasim Talasbajev võitlemas Premium liiga avaringi parima mängija Rimo Hundiga. Foto: Oliver Tsupsman

Nädala foto - "oi, kuhu ma äärepealt astunud oleks!"