Naiste A-koondis sai MM-valikturniiri eelringis teise järjestikuse kaotuse (2)

Eesti koondise värava lõi Signy Aarna (esiplaanil). Foto: Imre Pühvel

Eesti naiste A-koondis kaotas MM-valikturniiri eelringi teises mängus Gruusiale 1:2.

Kaks päeva tagasi Lätile 0:4 tulemusega alla jäänud Eesti vajas tänasest mängust hädasti võitu, et võidelda edasipääsu nimel. Gruusia lõi esimese poolaja keskpaigas eestlannadele kaks väravat, seega tuli puhkepausile minna kaheväravalises kaotusseisus.

Teisel kolmveerandtunnil mitmeid häid võimalusi omanud Eesti lõi ühe värava tagasi 59. minutil, kui täpne oli Signy Aarna. Enamaks Eesti naised aga võimelised ei olnud ning vastu tuli võtta teine järjestikune kaotus.

Tänase kaotuse järel on kindel, et Eesti jääb alagrupis vimaseks. Teisipäeval minnakse vastamisi Kasahstaniga, kes täna mängis 2:2 viiki meie lõunanaabritega.