Naiste meistriliigas oli kogu esinelik võidukas (galerii) (0)

Naiste meistriliiga kolmandas voorus oli kogu esinelik - Tallinna Flora, Pärnu JK, Tallinna Levadia, Tartu SK 10 - võidukas.

Flora alistas Tallinna Kalevi 4:0, kaks väravat lõi järjestikustel minutitel Kethy Õunpuu. Kokkuvõttes tõusis väravaküttide edetabeli liidriks Lisette Tammik, kes sai kirja oma 12. tabamuse. Tema klubikaaslane Katrin Loo on jõudnud sihile 11 korda.

Pärnu JK purustas Noortekoondise 14:0. Kübaratriki tegid Kaire Palmaru, Merily Toom ja Kristina Bannikova. Kolme vooru järel on väravate vahe Floral 35:0 ja Pärnul 32:0.

Lisaks Florale ja Pärnule jätkab täiseduga ka Levadia, kes alistas sel nädalal teist korda Tartu Tammeka. Karika veerandfinaalis 1:0 peale jäänud Levadia võitis liigamängu 3:1. Tegelikult oli 27. minutil suurepärane võimalus juhtima minna Tammekal, aga kapten Sirje Roops jättis realiseerimata penalti. Levadia avas skoori avapoolaja lisaminutitel.

Põlva Lootos lõi oma hooaja esimese värava ja viigistas Tartu SK 10 vastu avapoolaja 1:1, aga lõpuks võitsid tartlannad 5:1.

Pärnu JK - Noortekoondis  14:0
Kaire Palmaru 3, Merily Toom 3, Kristina Bannikova 3, Anastassia Morkovkina 2, Berle Brant, Ulrika Tülp, Anastasija-Grazyna Shcherbachenia

Põlva FC Lootos - Tartu SK 10 Premium  1:5 (1:1)
32. Kristin Kukli - 24., 89. Renita Roopalu, 56., 72. Samanta Uueda, 67. Laura Gusseva

Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka  3:1 (1:0)
45+3. Kadre Päri, 52. Anastasia Dodeltseva, 81. Vlada Kubassova - 84. Maarja Saulep

Realiseerimata penalti: 27. Sirje Roops (Tammeka)

Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev  4:0 (1:0)