Napoli alustas uut hooaega võidukalt (0)

Napoli jäi põnevas mängus Lazioga küll kaotusseisu, aga tuli sellest välja ja sundis välja napi 2:1 võidu.

Napoli näitas mängu jooksul paremat mängu ja nad said lõpuks ka oma tasu kätte, aga Lazio kergelt seda neile ei andnud. 25. minutil viis ründaja Ciro Immobile Lazio juhtima.

Napoli pidi suruma hakkama ja viigivärava said nad esimese poole lõpuhetkedel, kui Arkadiusz Milik sai Jose Callejoni söödult lihtsa löögi ja suunas palli väravasse.

Napoli jätkas teisel poolel surumist ning läksid 59. minutil juhtima, kui Lorenzo Insigne sai kastis palli ja lõi ilusalt selle paremasse ristnurka.

Mäng jätkas seejärel suhteliselt üksluiselt ja Lazio ei leidnud enam võimalusi, et mängu tagasi tulla. Parimaks võimaluseks jäi Laziol lisaminutite post, mida tabas Francesco Acerbi.

Lõpuvilega suutis Napoli edukalt alustada oma hooaega ja juba järgmisel nädalal ootab meeskonda ees järjekordne tippkohtumine AC Milaniga.

Lazio - Napoli 1:2 (1:1)