Napoli murdis Juve, kuid finaali ei pääsenud (0)

Itaalia karikasarja poolfinaali korduskohtumises Torino Juventust lõpuks võitnud SSC  Napoli jäi kahe mängu kokkuvõttes ikkagi kaotajaks. Juventuse praegune esiründaja Gonzalo Higuaini kaks väravat kustutasid argentiinlase eksklubi lootused.

Mäng püsis võrdne 32. minutini, kuni Higuain Juventuse juhtima viis. Pärast poolajapausi vastas eelmisel nädalavahetusel Juventuse võrku sahistanud Marek Hamšik omakorda väravaga, viigistades seisu. Higuain polnud veel oma viimast sõna öelnud - pea viis minutit hiljem oli argentiinlane ründaja kohaselt õigel ajal õiges kohas ja lõi palli Napoli väravavahi Pepe Reinale püüdmatult võrku.

Siis läks lahti aga Napoli turmtuli - 61. minutil lõi äsja sissevahetatud Dries Mertens viigivärava ja mõned minutid hiljem mindi 3:2 juhtima, kui Lorenzo Insigne sai Jose Callejoni söödu kenasti kätte. Viimasel kümnel minutil hoidis Napoli Juventust korraliku surve all, kuid väravaid rohkem välja ei pigistatud. Esimeses kohtumises 3:1 võitnud Juventus liikus kahe mängu kokkuvõttes finaali, kus kohtutakse AS Roma alistanud SS Lazioga.

Napoli - Juventus 3:2 (0:1), kahe mängu kokkuvõttes 4:5
53. Marek Hamšik, 61. Dries Mertens, 67. Lorenzo Insigne - 32., 59. Gonzalo Higuain