Napoli pääses piinlikust punktikaotusest, Romal ja Juventusel probleeme ei tekkinud (0)

Roma tänased kangelased. Foto: alummata.com

Itaalia kõrgliigas oli täna võistlustules kogu eelnevate hooaegade esikolmik. Nii Juventus, Napoli kui ka Roma teenisid kõik järjekordsed kolm punkti.

Päeva esimeses mängus selgus Roma ja Udinese vahel kõik esimese 45 minutiga. Edin Džeko sai kirja värava ning resultatiivse söödu, Stephan El Shaarawy aga kaks väravat ning 3:0 seis poolajaks oli tõsiasi. Mäng lõppes Roma jaoks aga üpris negatiivselt - esmalt eksis Diego Perotti penaltiga ning kohe lasti taanlasest paremkaitsjal Jens Stryger Larsenil lüüa Udinese auvärav.

Õhtu põnevaim mäng oli veidi ootamatult uustulnuk SPAL 2013 ja Napoli vahel. Napoli läks 71. minutiks 2:1 juhtima ja kuigi võõrustajatel õnnestus 78. minutil mäng viigistada, jättis Faouzi Ghoulami värav võidu Napolile ning säilitas ühtlasi nende täisedu.

Kuuendast mängust kuuenda võidu sai kirja ka Juventus, kes oli 4:0 üle oma derbirivaalist Torinost. Mängule jättis tugeva pitseri Daniele Baselli varajane punane kaart.

Kui Juventus ja Napoli ei ole seni veel libastunud, siis ühe mängu vähem pidanud Romal on kirjas ka üks kaotus.

Roma - Udinese 3:1 (3:0)