Menüü
Veebisait

Neidude koondised võõrustavad Balti turniiri (0)

Foto: Oliver Tsupsman

19.-21. juulil peetakse Tallinnas tüdrukute U-17 ja U-19 koondiste Balti turniir. Eesti kohtub avapäeval Lätiga ning 21. juulil Leeduga.

Nüüdseks on selgunud mõlema koondise koosseisud. U-19 koondise nimekirjas on 20 mängijat, U-17 koondise nimekirjas 19 mängijat.

U-19 koondis:

Väravavahid
22 - Tatjana Lebedeva (06.07.2000) - Tallinna FC Flora (laenul Tallinna FC Ajaxist)
12 - Reti Talts (07.05.2000) - Suure-Jaani United
1 - Emma Treiberg (19.11.2000) - JK Tallinna Kalev

REKLAAM

Kaitsjad
18 - Sabina Ahmedova (24.04.1999) - JK Tallinna Kalev (laenul Tallinna FC Ajaxist)
5 - Carmen Kaidi Jõeleht (28.07.1999) - Tallinna FC Flora
8 - Liis Karlson (09.02.1999) - Tallinna FC Flora
17 - Nora Anete Müller (22.08.2000) - Tallinna FC Flora
3 - Siret Räämet (31.12.1999) - Tallinna FC Flora
2 - Criselle Tennosaar (30.05.1999) - Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad
4 - Grete Daut (04.01.2000) - Saku Sporting
15 - Astrid Erik (17.01.2000) - Põlva FC Lootos (laenul Võru FC Heliosest)
21 - Kertu Kleinson (03.11.1999) - Tartu JK Tammeka
20 - Ariina Mürkhain (22.06.1999) - Tallinna FC Flora (laenul Tallinna FC Ajaxist)
11 - Eliisabet Pedak (24.04.2000) - Saku Sporting
16 - Alina Terebunskaja (11.01.1999) - Tallinna FC Levadia
23 - Laada Tereštšenkova (05.06.1999) - Pärnu JK

Ründajad
9 - Hanna-Lisa Kuslap (23.06.1999) - Saku Sporting
14 - Mari Liis Lillemäe (01.09.2000) - Tallinna FC Flora (laenul Suure-Jaani Unitedist)
10 - Getter Saar (09.11.1999) - Tallinna FC Flora
7 - Ave-Lii Laas (12.02.1999) - Põlva FC Lootos

Peatreener: Richard Barnwell
Abitreener: Kaire Palmaru
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Füüsilise ettevalmistuse treener: Eneli Kutter
Füsioterapeut: Daria Narõškina

U-19 turniiri ajakava:

19. juuli
kell 15.00 Eesti - Läti (Maarjamäe staadionil)

21. juuli
kell 15.00 Leedu - Eesti (Maarjamäe staadionil)

U-17 koondis:

Väravavahid
12 - Sascya Assak (02.08.2001) - FC Elva
1 - Katriin Saulus (05.07.2003) - Saku Sporting
22 - Anastasia Zabello (01.02.2001) - Kohtla-Järve JK Järve (laenul Tallinna FC Levadiast)

Kaitsjad
3 - Eva-Maria Niit (05.02.2002) - Tartu JK Tammeka
2 - Alika Malešina (12.08.2001) - Pärnu JK (laenul Puuma JK-st)
16 - Riin Satsi (16.11.2001) - Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
23 - Evelyn Šilina (05.04.2001) - Pärnu JK (laenul KSK Štrommist)
14 - Kreete Õun (25.05.2001) - Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad
4 - Anette Laureen Linnuste (19.02.2002) - Põltsamaa SK Motiiv
5 - Paula Maria Mengel (12.04.2001) - Saku Sporting
7 - Karolina Perv (03.07.2001) - JK Tallinna Kalev
8 - Triin Satsi (16.11.2001) - Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
6 - Christina Vink (20.08.2002) - FC Elva

Ründajad
11 - Annabel Jäär (03.04.2001) - Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
10 - Chrystal King (30.07.2001) - Põltsamaa SK Motiiv
19 - Linette Listmann (18.09.2001) - Saku Sporting
9 - Liisa Merisalu (15.01.2002) - Palloseura NUPS
17 - Kadri Reinik (19.09.2002) - Pärnu JK
18 - Hanna Rästa (01.11.2002) - Põlva FC Lootos (laenul Võru FC Heliosest)

Peatreener: Kaidi Jekimova
Abitreener: Kristiina Möller
Väravavahtide treener: Ats Kutter
Füüsilise ettevalmistuse treener: Eneli Kutter
Füsioterapeut: Marilin Tukia

U-17 turniiri ajakava:

19. juuli
kell 12.00 Eesti - Läti (TNTK staadionil)

21. juuli
kell 12.00 Leedu - Eesti (TNTK staadionil)

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SUUR LAUPÄEV
EILE VÄLJAS
PREMIUM LIIGA
RISTNURK
PREMIUM LIIGA
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Flora
31
25
4
2
86:26
79
2.
Levadia
31
22
7
2
93:18
73
3.
Kalju
31
21
5
5
83:24
68
4.
FCI
31
18
4
9
92:39
58
5.
Trans
31
12
5
14
44:47
41
6.
S. Kalev
31
8
6
17
42:68
30
7.
Tammeka
31
7
9
15
35:55
30
8.
Paide LM
31
7
7
17
38:79
28
9.
Tulevik
31
7
3
21
30:83
24
10.
Vaprus
31
2
2
27
23:127
8
VIIMASED PILDIGALERIID