Neljast null: eestlaste klubide vastasseisus Eesti mehi väljakul ei näinud (0)

Brent Lepistul jäi debüüt veel tegemata. Foto: Brit Maria Tael

Esmaspäeva õhtul pidasid oma uue hooaja avamängu Kristiansund ja Oslo Valerenga. Kahe klubi peale kokku neljast Eesti koondislasest ei pääsenud väljakule ükski.

Kristansund on juba mullusest tööandjaks keskkaitsjale Nikita Baranovile ning tänavusest väravavahile Andreas Vaiklale ja keskpoolkaitsjale Brent Lepistule. Valerengas mängib keskkaitsja Enar Jääger.

Eliteserieni avavoorus tuli ligi 4000 pealtvaatajal väravat oodata 63 minutit, kuniks külalise rollis olnud Valerenga juhtima asus. Oslo klubi 1:0 võiduga matš ka lõppes.

Vaikla ja Lepistu jälgisid tänast kohtumist varumeeste seast ja platsile ei pääsenud. Talvel vigastustega kimpus olnud Baranov ning Jääger oma meeskondade koosseisu ei kuulunud.