Nõmme kaotas Euroopa rannajalgpalli meistrite karikavõistlustel tiitlikaitsjale (0)

Euro Winners Cup turniiril toimusid eile play-off-kohtumised ning Nõmme BSC OIyBeti vastaseks 16 parema hulgas oli tiitlikaitsja SC Braga. Maailmaklassist vastase vastu kahjuks seekord suurüllatust ei tulnud ning Eesti meeskonnal tuli vastu võtta teist päeva järjest 2:9 skooriga kaotus.

Mäng algas seekord rahulikumalt, kuid siiski avas Portugali meeskond SC Braga skoori juba viiendal minutil. Kohe sellele järgnenud lahtiöögist tõi aga Aleksander Saharov 1:1 viiginumbrid tabloole, kui tagasi põrganud palli teisel katsel madala ja täpse löögiga posti kõrvale virutas.

Paar minutit hiljem kasutas vastaste väravavaht Dona ära talle jäetud vaba ruumi ning lõi tugeva löögi otse väravale, millele sai pea vahele Palm, kuid löök maandus siiski lati all. Esimese kolmandiku viimasel minutil teenis Braga trahvilöögi umbes poole väljaku peal, mille vastaste ründaja suurepärase löögiga otse tagumise posti kõrvale keerutas. Seisuks 1:3.

Teist kolmandikku alustas Nõmme hästi, kui Tammeväli hea viskega vastaste karistusalas Andreas Aniko leidis, kes endale palli rinnaga ette mängis ning käärlöögiga palli posti kõrvale lõi, seisuks 2:3. Braga vastas aga seejärel kolme väravaga, kasvatades eduseisuks 2:6. Viimasel kolmandikul kasvatas Portugali meeskond edu veel kolme väravaga, millele Nõmmel enam vastust polnud. Lõppseisuks 2:9 kaotus. Kohtumise väravaid ja mängu ennast saab vaadata siit.

Täna jätkub turniir Nõmme BSC OlyBeti jaoks kohtadele 9.-16., kus vastaseks Rumeenia meeskond ACS West Deva. Mäng algab Eesti aja järgi kell 16.00 ning otseülekannet saab vaadata siin.

Nõmme BSC OlyBet osaleb turniiril koosseisus: Vaiko Tammeväli, Marten Rimmel, Andreas Aniko, Rando Rand, Aleksander Saharov, Priit Mäeorg, Rain Hindrimäe, Verner Uibo, Indrek Palm, Priit Raamat, Erik Toom ja Raido Luhaorg.

Treener: Marek Markson
Mänedžer: Henri Karikosk
Füsioterapeut: Ebe Reier