Nukker õhtu Hollandis: Mets ja Sappinen langesid mõlemad karikasarjast (0)

Karol Metsa jaoks lõppes karikateekond aste madalamal mängiva klubi vastu. Foto: Brit Maria Tael

Hollandi karikavõistluste esimeses ringis sai teekond läbi nii Karol Metsal ja NAC Bredal kui ka Rauno Sappinenil ja Den Boschil.

Rauno Sappinen alustas esiliigasse kuuluva Den Boschi algkoosseisus ja tegi kaasa kogu kohtumise, kui võõrustati kõrgliigas neljandat kohta hoidvat Ragnar Klavani endist klubi Almelo Heraclest. Den Bosch läks 11. minutil 1:0 juhtima, aga pikakasvulise Vincent Vermeij väravad 12. ja 55. minutil viisid 2:1 võiduga järgmisesse ringi Heraclese.

Algkoosseisus alustas ka Karol Mets, kes jäi kõrgliigas mängiva Bredaga võõrsil 47. minutiks 0:2 kaotusseisu esiliigasse kuuluva Waalwijki vastu. 70. minutil toodi Metsa asemel väljakule 19-aastane Serbia ründaja Luka Ilic, aga see Bredat väravateni ei aidanud ja nii tuli neilgi lõpuvile kõlades oma karikahooaeg lõppenuks kuulutada.