Ojamaalt väravasööt, Pikalt debüüt, minuteid jagus kõigile neljale eestlasele (2)

Poola kõrgliigas peeti täna vaid kaks mängu, kuid väljakule jooksid Henrik Ojamaa, Artur Pikk, Ken Kallaste ja Sergei Zenjov ehk kõik seal mängivad eestlased peale Ekstraklasast pagendatud Konstantin Vassiljevi.

Algkoosseisu kuulus eestlasi kaks, Legnica Miedzi mehed Henrik Ojamaa ja Artur Pikk. Neil läks ka kõige paremini - Pikk sai debüüdil eestlastest ainsana kirja täismängu, Ojamaa andis aga 69. minutil väravasöödu ja tuli kümme minutit hiljem puhkama.

Võidule see Miedzi küll ei aidanud, sest Ken Kallaste leivaisa Kielce Korona oli veerand tundi varem juhtima asunud. Kallaste toodi platsile 62. minutil ehk kahe värava vahel, rohkem tabamusi selles mängus ei sündinud.

Sergei Zenjov tuli Krakowi Cracovia eest mängu 61. minutil, kuid külla sõitnud Lubini Zaglebie võttis esimese poolaja üleminutitel löödud väravast 1:0 võidu kaasa. Cracovia jätkab viie mängu järel võiduta, Korona on kuues ja Miedz 11. kohal.