VAATA JÄRELE: varakult vähemusse jäänud Kalev ei saanud Paide jõu vastu (0)

Premium liiga laupäeva lõpetasid 9. vooru kohtumisega Paide Linnameeskond ja Tallinna Kalev. Kodus mänginud Paide võttis 2:0 võidu.

Mängu võtmemoment leidis aset 38. minutil, kui Kalevi ääreründaja Taavi Jürisoo üritas blokeerida Paide kaitsja Gerdo Juhkami söötu, kuid tabas Juhkamit kõrge jalaga ning peakohtunik Martti Pukk näitas talle punast kaarti. Vähemuses pidas Kalev vastu viis minutit, siis suunas Gerdo Juhkam nurgalöögi peaga sihile ja viis Paide 1:0 juhtima.

Teisel poolajal hoidis Paide vahetustega teravust üleval ning 61. minutil sündis Herol Riibergi ja Robi Saarma koostööst teine värav. Paide kirjutas 2:0 võiduga tabelisse kolm punkti ja püsib liigatabeli kolmandal real, Kalev on seitsmes.

4. mail kell 19.00 Paide kunstmuruväljakul

Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev 2:0 (1:0)
43. Gerdo Juhkam, 61. Robi Saarma

Väravasöödud: 43. Robi Saarma, 61. Herol Riiberg
Hoiatused: 41. Dimitri Jepihhin, 90+2. Herol Riiberg - 42. Daniil Sõtšugov, 74. Tristan Toomas Teeväli
Eemaldamine: 38. Taavi Jürisoo
Mänguolud: +20, enamasti päikesepaisteline kergelt tuuline ilm, kunstmuru heas seisukorras