Paide lõi rahvaliiga meeskonnale 27 väravat (2)

Henri Hanson (palliga) lõi täna kuus väravat. Foto: Brit Maria Tael

Evald Tipneri karikavõistlustel selgus täna 19 1/32-finalisti. Ainsa Premium liiga meeskonnana tules olnud Paide Linnameeskond sai ülisuure võidu.

Paide lõi kodumurul rahvaliigas mängivale Hiiu Unitedile avapoolajal 14 väravat, millele teisel kolmveerandtunnil lisandus veel 13.  27 tabamusest kuus lõi Henri Hanson, viis tükki Edgar Tur, neli Andre Järva ja kolm Sander Sinilaid.

Tänases telemängus alistas Jõgeva SK Noorus-96 koduväljakul kahe teise liiga meeskonna duellis Imavere lisaajal 4:1. Külalised olid viigile jõudnud normaalaja viimasel minutil, kui realiseeriti penalti.

Esiliiga meeskond Tartu JK Welco oli võõrsil suurtes raskustes II liigas palliva Raplamaaga, kuid tartlastele päästis 1:0 võidu Siim Valtna 85. minuti tabamus.

Homme peetakse veel kuus avaringi mängu. Premium liiga meeskondadest tulevad platsile FCI Tallinn, Narva Trans ja Levadia.