Paide murdis Kalevi seitsme minutiga (lisatud pildigalerii) (0)

Paide Linnameeskond pääses karikasarjas kindlalt poolfinaali, kui alistas veerandfinaalis võõrsil Tallinna Kalevi 3:0.

Esimene pooltund kulges uinutavas tempos ning palju võimalusi ei pakkunud, kuigi lõviosa mängust valdas palli oodatult Paide.

Seejärel kulus külalistel aga Kalevi selgroo murdmiseks vaid paar minutit. Skoori avas esmalt kauglöögist Sander Sinilaid, paar minutit hiljem andis sama mees tsenderduse, mille Ranon Kriisa õnnetult omaväravasse suunas.

Kulusid veel mõned minutid, kui Henri Hanson Kalevi kastis vabaks jäi, hea läbisöödu sai ning palli kindlalt Karl Andre Vallneri selja taha saatis. Selgelt enesekindlust juurde saanud Paide oli poolaja lõpus väga lähedal ka neljandale tabamusele, kuid puhkama mindi siiski 3:0 eduseisul.

Teine poolaeg algas taas Paide kontrolli all, kuid teise 45 minuti jooksul suutis paremini mängus püsida ka kodumeeskond, kes aga väravani siiski ei jõudnud. Paidel oli mitmeid võimalusi eduseisu veelgi suurendada, kuid mitu väga head tõrjet teinud Vallnerit neljandat korda üle mängida ei suudetud.

11. aprillil kell 19.00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul (Staadioni 3, Tallinn)

JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond  0:3 (0:3)
30. Sander Sinilaid, 32. ov. Ranon Kriisa, 37. Henri Hanson

Hoiatused: 10. Hans-Kristjan Hansberg, 82. Kert Jõeäär, 90+2. Patrick Peinar - 18. Sander Sinilaid