Pärnu sai Flora käest revanši (0)
Rapla Sadolin spordihallis toimunud naiste saalijalgpalli karikavõistlustel sai Aastalõputurniiri kaotuse eest revanši Pärnu JK, kui finaalis alistati FC Flora 1:0.
Pärnu JK ja FC Flora pääsesid edasi B-alagrupist, kus mõlemad kogusid kaks võitu ning leppisid omavahelises kohtumises väravateta viigiga. A-alagrupist sai esimesena edasi Tartu SK 10 Premium, kes teenis seitse punkti ning teise koha kindlustas kuue punktiga JK Tallinna Kalev.
Poolfinaalis alistas Pärnu 2:0 Kalevi ning Flora oli 1:0 parem SK10-st. Sarnaselt omavahelisele alagrupimängule, kulges finaalkohtumine võrdselt ning Pärnu suutis värava lüüa viimasel minutil, teenides sellega võidu. Kolmandale kohale tuli Tallinna Kalev, alistades 1:0 SK10 Premiumi.
Esinelikule järgnesid Pärnu JK II, Tallinna FC Ajax, Tallinna FC Levadia ja Põlva FC Lootos.
Mängude tulemused ja väravalööjad:
11.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Ajax 1:0 (Kelly Rosen)
11.20 Pärnu JK - Pärnu JK II 2:0 (Ulrika Tülp, Ketlin Saar)
11.40 Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev 1:2 (Olesja Parkhomovic - Emma Treiberg, Jana Pipar)
12.00 Tartu SK10 Premium - Põlva FC Lootos 3:0 (Renita Roopalu, Geili Rehkli, Kärolin Raudsepp)
12.20 Pärnu JK - Tallinna FC Ajax 3:0 (Aljona Sasova, Kairi Himanen 2)
12.40 Pärnu JK II - Tallinna FC Flora 0:2 (Lisette Tammik, Kethy Õunpuu)
13.00 Tallinna FC Levadia - Põlva FC Lootos 2:0 (Olesja Parkhomovic, Anastasia Dodeltseva)
13.20 JK Tallinna Kalev - Tartu SK10 Premium 1:2 (Eret Elen Viidakas - Diana Belolipetskaja, Samanta Uueda)
13.40 Tallinna FC Ajax - Pärnu JK II 1:4 (Lija Kondik - Mariana Kees 2, Evelyn Šilina, Kadri Reinik)
14.00 Tallinna FC Flora - Pärnu JK 0:0
14.20 Põlva FC Lootos - JK Tallinna Kalev 1:2 (Kristel Kotkas – Eret Elen Viidakas, Kätlin Hein)
14.40 Tartu SK10 Premium - Tallinna FC Levadia 1:1 (Samanta Uueda - Anastasia Dodeltseva)
15.00 B3 - A4: Pärnu JK II - Põlva FC Lootos 1:0 (Carita Küünemäe)
15.20 A3 - B4: Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Ajax 1:1, 1:2 pen (Naida Imanova - Lija Kondik)
15.40 B1 - A2: Pärnu JK - JK Tallinna Kalev 2:0 (Ketlin Saar, Ulrika Tülp)
16.00 A1 - B2: Tartu SK10 Premium - Tallinna FC Flora 0:1 (Eneli Kutter)
16.20 7.-8. koha mäng: Põlva FC Lootos - Tallinna FC Levadia 0:4 (Anastasia Dodeltseva 4)
16.40 5.-6. koha mäng: Pärnu JK II - Tallinna FC Ajax 1:0 (Kadri Reinik)
17.00 3.-4. koha mäng: JK Tallinna Kalev - Tartu SK10 Premium 1:0 (Diana Belolipetskaja (ov))
17.20 Finaal: Pärnu JK - Tallinna FC Flora 1:0 (Kairi Himanen)
Võistkondade koosseisud:
1. Pärnu JK: Jennifer Smirnov, Ketlin Saar, Ulrika Tülp, Kairi Himanen, Berle Brant, Aljona Sasova, Ljubov Maksimova, Kristina Bannikova, Heleri Saar, Marie Saar.
2. Tallinna FC Flora: Getriin Strigin, Mari-Ann Ploompuu, Eneli Kutter, Lisette Tammik, Mari Liis Lillemäe, Siret Räämet, Katrin Loo, Kethy Õunpuu, Maarja Saulep, Valeria Liik, Kelly Rosen.
3. JK Tallinna Kalev: Diana Demidova, Maria Orav, Jana Pipar, Merlyn Mletsin, Kätlin Hein, Kätlin Ojapõld, Emma Treiberg, Anett Kadastu, Eret Elen Viidakas, Sabina Ahmedova.
4. Tartu SK10 Premium: Angela Sööt, Viktoria Guselnikova, Diana Belolipetskaja, Geili Rehkli, Samanta Uueda, Renita Roopalu, Veronika Anušova, Anette-Mai Pirk-Birk, Kärolin Raudsepp, Beatrice Veske.
5. Pärnu JK II: Jana Tugo, Kadri Reinik, Elizaveta Rutkovskaja, Anne-Grethe Pajuviidik, Evelyn Šilina, Lisete Tammeveski, Alika Malešina, Mariana Kees, Carita Küünemäe.
6. Tallinna FC Ajax: Diana Truu, Veronika Arhipova, Elizabet Linde, Uljana Filippova, Samantha Aleksandra Žurkin, Lija Kondik, Gerli Israel, Alina Fitissova, Milena Golõševskaja, Vanessa Vaher, Sofja Levtšenko, Riina Jakobson.
7. Tallinna FC Levadia: Anastasija Zabello, Olesia Parkhomovic, Anastasia Dodeltseva, Birjo Rasmussen, Viktoria Nazarova, Alina Terebunskaja, Angelina Jegorova, Naida Imanova, Lika Panova, Laura Jaansen.
8. Põlva FC Lootos: Karina Piirimaa, Katrin Piirimaa, Karmen Piirimaa, Kristin Kukli, Keitlyn Metsmaa, Katariina Kinnunen, Getter Lepp, Johanna Luik, Kristel Kotkas, Astrid Erik, Merili Tamm.