Piast võttis ennast viimasel päeval kokku ja jäi püsima (lõpetasid ka Zenjov ja Pikk) (0)

Konstantin Vassiljevi koduklubi Gliwice Piast flirtis relegatsiooniga, kuid alistas viimases voorus 4:0 Nieciecza ja jäi Poola kõrgliigasse punktiga püsima.

Piast alustas viimast mängu koduväljakul teadmisega, et viigist ei piisa, kuid kõik on siiski nende jalgades ja poolehoidjate abiga suudeti ülesanne ka täita. Poolaja 2:0 võitmine andis esmase kindluse, kolmas värav 78. minutil tappis Nieciecza lootused lõplikult. Vassiljev koosseisu ei kuulunud. Kokku jäi ebaõnnestunud hooajal poolkaitsja arvele 23 mängu (1360 minutit) ja üks värav.

Kui Piast tagas tabeli alumises pooles napilt püsimajäämise, siis Sergei Zenjovi tööandjal Krakowi Cracovial oli võimalus grupp võita. Viimases voorus jäädi 1:4 (1:2) alla Szczecini Pogonile, kuid kokkuvõttes napsati Wroclawi Slask ees ikkagi üheksas koht. Zenjov jäi täna pingile, kogu hooaja peale sai eestlane kirja 27 mängu (1615 minutit) ja kolm väravat.

Oma hooaja viimase mängu pidas ka Ružomberok, kelle koosseisu Artur Pikk ei mahtunud - eestlaseta jäädi 0:4 alla DAC-ile, juba poolaeg kaotati 0:3 ja lõppskoor säras tablool 55. minutiks. Pikk oli kindel põhimees, mängides pärast klubiga poole hooaja pealt liitumist kaasa 17 liigamängus, millest 16 kuulus algkoosseisu. Ružomberok lõpetas tabelis kuuendana.

Siim Luts vaatas pingilt, kuidas Bohemians Tšehhi kõrgliiga eelviimases voorus Libereci Slovanile 61. minuti väravast 0:1 kaotas. Järgmisel nädalal ei ole Bohemiansil mängida enam suurt millegi peale, hooaeg lõpetatakse seitsmenda või kaheksandana. Luts on pärast veebruarit väljakul käinud vaid korra.