Põhjas olev Euroopa liiga sats jätkas püstisest mäest ülesronimist debütandi viienda üleminuti võiduväravaga (0)

Eelmises voorus liigahooaja esimese võidu saanud Köln sai täna veel kolm punkti juurde, kui Mönchengladbach alistati tänu viienda üleminuti väravale.

Endise Juventuse kaitsja Frederik Sörenseni esimesele Bundesliga väravale vastas 69. minutil oma 79. värava Saksamaa kõrgliigas löönud Raffael.

95. minutil kerkis Kölni kangelaseks aga oma debüütmängu uues klubis teinud, talvel Stuttgartist üle tulnud Simon Terodde.

Oma tänavusest 18 Bundesliga mängust koguni 11 viigistanud Wolfsburg jätkas sarnases vaimus Dortmundi vastu. Teist korda tänavuse hooaja jooksul eemaldas Dortmund koosseisust Pierre-Emerick Aubameyangi, kes puudus meeskonna koosolekult.

0:0 viik hoiab Dortmundi neljandal kohal, Wolfsburg on koos Stuttgarti ja Freiburgiga teises kümnes 20 punkti peal.

Köln - Möncengladbach 2:1 (1:0)